KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474290

nr 1747 4290

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad - 50, kärlekspar. Olja på pannå, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x46 cm

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

måndag 8 december 2025
kl 19:05:14

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg